Zuzanna Rudzińska-Bluszcz

Społeczna kandydatka na Rzecznika Praw Obywatelskich

Zuzanna
Rudzińska-Bluszcz

Społeczna kandydatka
na Rzecznika Praw Obywatelskich

Organizacje popierające Zuzannę Rudzińską-Bluszcz

  1. „Łańcuch Wzajemności”, Krekole
  2. Akademia Innowacji Społecznych, Międzyborów
  3. Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce, Warszawa
  4. AKCEPTACJA Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Homoseksualnych, Biseksualnych i Transpłciowych, Warszawa
  5. Akcja Demokracja, Warszawa
  6. Akcja Konin, Konin
  7. Akcja Zdrowie, Bydgoszcz
  8. Andrychowskie Stowarzyszenie Trzeźwości Klub Integracji Społecznej „Watra”, Andrychów
  9. Artbale Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki, Legionowo
  10. ATD Czwarty Świat, Warszawa
  11. Automobilklub Chełmski, Chełm
  12. Autonomiczna Sekcja Tenisa Stołowego Olimpia-Unia Grudziadz
  13. Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym, Warszawa
  14. Bajeczne Sochonie, Sochonie
  15. Bank Równości, Kalisz
  16. Bank Żywności w Elblągu, Elbląg
  17. Bank Żywności w Trójmieście, Gdańsk
  18. Biłgorajskie Stowarzyszenie Kulturalne im. I. B. Singera, Biłgoraj
  19. Bractwo Czarnej Wody, Osie
  20. Brzeskie Stowarzyszenie Promocji Zdrowia, Brzeg
  21. Bydgoski Alarm Smogowy, Bydgoszcz
  22. Bytomski Klub Samorządowy, Bytom
  23. Centrum Aktywizacji Zawodowej Bezrobotnych i Wolontariatu Ziemi Nyskiej, Nysa
  24. Centrum Cyfrowe, Warszawa
  25. Centrum Edukacji Obywatelskiej, Warszawa
  26. Centrum Edukacji Międzykulturowej, Nowy Sącz
  27. Centrum Inicjatyw Międzykulturowych Horyzonty, Poznań
  28. Centrum Inicjatyw Obywatelskich, Słupsk
  29. Centrum Inicjatyw Społecznych, Gliwice
  30. Centrum Profilaktyki i Edukacji Społecznej PARASOL, Kraków
  31. Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS, Rybnik
  32. Centrum UNEP/GRID-Warszawa
  33. Centrum Wsparcia Imigrantów i Imigrantek, Gdańsk
  34. Chorągiew Husarska Województwa Pomorskiego, Gniew
  35. Chorągiew Opolska ZHP, Opole
  36. Chorągiew Stołeczna ZHP, Warszawa
  37. Collegium Artium, Warszawa
  38. Częstochowskie Stowarzyszenie Rozwoju Małej Przedsiębiorczości, Częstochowa
  39. Dalej Razem sp. z o.o. (przedsiębiorstwo społeczne), Zielona Góra
  40. Dąbrowskie Stowarzyszenie Abstynentów Klub Blok, Dąbrowa Górnicza
  41. Dąbrowskie Stowarzyszenie Rodzin w Kryzysie, Dąbrowa Górnicza
  42. Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych, Wrocław
  43. Dolnośląska Fundacja na rzecz Pieczy Zastępczej „Przystanek Rodzina”, Wrocław
  44. Dolnośląska Fundacja Przyjaciele, Wrocław
  45. Dolnośląskie Stowarzyszenie Aktywizacji Niepełnosprawnych, Wałbrzych
  46. Dolnośląskie Stowarzyszenie na rzecz Autyzmu, Wrocław
  47. Dom Wspólnoty Barka w Drezdenku
  48. DziewuCHy Szwajcaria
  49. EduKABE Fundacja Kreatywnych Rozwiązań, Łódź
  50. Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC, Warszawa
  51. Ekologiczny Uniwersytet Ludowy w Grzybowie
  52. Elbląskie Towarzystwo Kulturalne, Elbląg
  53. Europejska Akademia Dyplomacji, Warszawa
  54. Europejska Federacja Doradców Finansowych Polska, Warszawa
  55. Europejska Fundacja Kultury, Katowice
  56. Europejski Parlament Młodzieży EYP Poland, Warszawa
  57. Fabryka Aktywności Młodych, Gorzów Wielkopolski
  58. FAJNA Spółdzielnia Socjalna, Katowice
  59. Family Challenge, Straszyn
  60. Federacja Funduszy Lokalnych, Bystrzyca Kłodzka
  61. Federacja Inicjatyw Oświatowych, Warszawa
  62. Federacja Konsumentów, Warszawa
  63. Federacja Lubuskich Organizacji Pozarządowych, Gorzów Wielkopolski
  64. Federacja Mazowia, Warszawa
  65. Federacja na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, Warszawa
  66. Federacja Znaki Równości, Kraków
  67. Femini Berlin/Polska
  68. Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich, Warszawa
  69. Forum Darczyńców w Polsce – związek stowarzyszeń, Warszawa
  70. Forum Dialogu, Warszawa
  71. Forum Obywateli Rybnika, Rybnik
  72. Forum Obywatelskie Puławy, Puławy
  73. Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Mieleckiego, Mielec
  74. Forum Unia Młodych, Ostrowiec Świętokrzyski
  75. Fundacja 360!, Rybnik
  76. Fundacja 4YOUth, Milanówek
  77. Fundacja „Amicis”, Wronki
  78. Fundacja „Bądź Człowiekiem”, Kędzierzyn-Koźle
  79. Fundacja „Borussia”, Olsztyn
  80. Fundacja „Dziecięcy Uśmiech”, Skierniewice
  81. Fundacja „Dziedzictwo Nasze”, Węgorzewo
  82. Fundacja „Eudajmonia”, Polkowice
  83. Fundacja „EMERYT”, Warszawa
  84. Fundacji „Fundusz Lokalny Ziemi Płockiej – Młodzi Razem”, Grzybów
  85. Fundacji „Instytut Samorządowy”, Gdańsk
  86. Fundacja „Klub Otwartych Drzwi”, Zielona Góra
  87. Fundacja „Małych Braci” Św. Franciszka, Opole
  88. Fundacja „Mam Prawo”, Warszawa
  89. Fundacja „Merkury”, Wałbrzych
  90. Fundacja „Misja Medyczna”, Łódź
  91. Fundacja „Oikonomos”, Białystok
  92. Fundacja „Partnerstwo Ducha Gór”, Mysłakowice
  93. Fundacja „Projekty Edukacyjne”, Poznań
  94. Fundacja „Przestrzeń Aktywności, Rozwoju i Kreatywności”, Puszczykowo
  95. Fundacja „Przystań”, Puck
  96. Fundacja „Razem Zdążymy”, Rzeszów
  97. Fundacja „Rodzic w mieście”, Warszawa
  98. Fundacja „Sokólski Fundusz Lokalny”, Sokółka
  99. Fundacja „Społeczeństwo FAIR”, Piaseczno
  100. Fundacja „Sprawni Inaczej”, Gdańsk
  101. Fundacja „Tradycja Olimpijska”, Warszawa
  102. Fundacja „Tu Brzoza”, Nowy Pudłów
  103. Fundacja „Znaczenie”, Kraków
  104. Fundacja „Znajdź Pomoc”, Warszawa
  105. Fundacja „Z uśmiechem przez życie”, Warszawa
  106. Fundacja „Żyć z chorobą Parkinsona” im. Jerzego Łukasiewicza, Warszawa
  107. Fundacja A. R. T., Warszawa
  108. Fundacja Akacja, Warszawa
  109. Fundacja Akademia Innowacji, Warszawa
  110. Fundacja Academia Iuris im. Macieja Bednarkiewicza, Warszawa
  111. Fundacja Akademia Młodych Głuchych, Warszawa
  112. Fundacja Akademia Organizacji Obywatelski, Warszawa
  113. Fundacja Akceptacja, Poznań
  114. Fundacja Akcja Menstruacja, Lubin
  115. Fundacja Aktywizacji i Rozwoju, Osiek
  116. Fundacja Aktywizacji Młodzieżowych Organizacji, Poznań
  117. Fundacja Aktywności Lokalnej, Puszczykowo
  118. Fundacja Aktywności Społecznej Złote Łany, Bielsko-Biała
  119. Fundacja Alternatywnych Inicjatyw Edukacyjnych, Bielsko-Biała
  120. Fundacja Ama Canem, Łódź
  121. Fundacja Ananke, Mława
  122. Fundacja Anna w Gostkowie, Grzędy
  123. Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Kraków
  124. Fundacja Ari Ari, Bydgoszcz
  125. Fundacja Armia Zbawienia, Warszawa
  126. Fundacja Artystyczna Cantito, Kraków
  127. Fundacja Atalaya, Warszawa
  128. Fundacja Autism Team, Łódź
  129. Fundacja Automatophone, Warszawa
  130. Fundacja Autonomia, Kraków
  131. Fundacja Avant Art, Wrocław
  132. Fundacja Bałtycka, Warszawa
  133. Fundacja Bente Kahan, Wrocław
  134. Fundacja Bezlik, Mikuszewo
  135. Fundacja BezMiar, Puławy
  136. Fundacja Biblioteka Ekologiczna, Poznań
  137. Fundacja Bieszczadzka, Ustrzyki Dolne
  138. Fundacja Bullerbyn na rzecz wspólnoty dzieci i dorosłych, Wilcza Góra
  139. Fundacja Centrum im. Bronisława Geremka, Warszawa
  140. Fundacja Centrum Kultury i Edukacji Muzycznej „Teraz Muzyka”, Białystok
  141. Fundacja Centrum Prasowe dla Krajów Europy Środkowo-Wschodniej, Warszawa
  142. Fundacja Centrum Praw Kobiet, Warszawa
  143. Fundacja Centrum Praw Osób Niepełnosprawnych, Warszawa
  144. Fundacja Centrum Przedsiębiorczości i Innowacji 50+, Zielona Góra
  145. Fundacja Centrum Wspierania Rozwoju SEMAFOR, Sieradz
  146. Fundacja Chronić Dobro, Kraków
  147. Fundacja Chrześcijańska „Adullam”, Częstochowa
  148. Fundacja Chustka, Warszawa
  149. Fundacja Cicha Tęcza, Warszawa
  150. Fundacja Civis Polonus, Warszawa
  151. Fundacja ClientEarth Prawnicy dla Ziemi, Warszawa
  152. Fundacja Corda Cordis im. dr. Walerego Więcko na rzecz osób z chorobami serca, Bydgoszcz
  153. Fundacja Court Watch Polska, Toruń
  154. Fundacja Culturelab, Warszawa
  155. Fundacja Czarna Owca Pana Kota, Kraków
  156. Fundacja Czarodziejska Góra, Mniszków
  157. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Warszawa
  158. Fundacja Delphinus – na rzecz Rehabilitacji Medycznej i Społecznej, Żarnowiec
  159. Fundacja Demos, Odporyszów
  160. Fundacja DigitalPoland, Kraków
  161. Fundacja Diversity Polska, Gdańsk
  162. Fundacja Dobra Wola, Kraków
  163. Fundacja Dobro Kultury, Słubice
  164. Fundacja Dobroczynnosci Św. Kingi, Margonin
  165. Fundacja Dobroczynności Św. Rity, Margonin
  166. Fundacja Dolnośląskie Centrum Praw Człowieka, Wrocław
  167. Fundacja DOM, Białystok
  168. Fundacja Dom Autysty, Poznań
  169. Fundacja DOM Dbamy O Młodych, Wrocław
  170. Fundacja Dom Muzyka Seniora, Kąty
  171. Fundacja Dom Pokoju, Wrocław
  172. Fundacja Domu Baudouina, Warszawa
  173. Fundacja Domy Wspólnoty Chleb Życia, Ożarów
  174. Fundacja dr Teresy Cz. Malec „Łatwiej Razem”, Olsztyn
  175. Fundacja Drabina, Białe Błota
  176. Fundacja Droga Wolna, Szczecin
  177. Fundacja Dum Spiro, Spero, Bydgoszcz
  178. Fundacja Dwa Ognie, Lublin
  179. Fundacja Działaj do Woli, Wola Cygowska
  180. Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja, Lublin
  181. Fundacja Dzieci Afryki, Warszawa
  182. Fundacja Dzieci Mają Głos, Zalesie Górne
  183. Fundacja Dzieciom POMAGAJ, Wolica
  184. Fundacja Dziewuchy Dziewuchom, Warszawa
  185. Fundacja dla Polski, Warszawa
  186. Fundacja dla Wolności, Warszawa
  187. Fundacja Ecomedica im. Dr Jolanty Mikołajewicz, Warszawa
  188. Fundacja EDM, Orla
  189. Fundacja Edukacja dla Demokracji, Warszawa
  190. Fundacja Edukacja-Równość-Aktywność-Dialog -Era Dialogu, Koszalin
  191. Fundacja Edukacji Obywatelskiej im. Ignacego Daszyńskiego, Poznań
  192. Fundacja Edukacyjna Jacka Kuronia, Warszawa
  193. Fundacja Edukacyjna Jana Karskiego, Warszawa
  194. Fundacja Edukacyjne Centrum Żydowskie w Oświęcimiu
  195. Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości, Łódź
  196. Fundacja EkoRozwoju, Wrocław
  197. Fundacja Emic, Toruń
  198. Fundacja ePaństwo, Warszawa
  199. Fundacja Ergo Sum, Warszawa
  200. Fundacja Europejska, Szczecin
  201. Fundacja Ewangelickie Centrum Diakonii i Edukacji im.ks.Marcina Lutra, Wrocław
  202. Fundacja Felis, Lublin
  203. Fundusz Feministyczny, Warszawa
  204. Fundacja Feminoteka, Warszawa
  205. Fundacja Follow Me, Zwoleń
  206. Fundacja Form i Kształtów, Kałdus
  207. Fundacja Forum Inicjatyw Społecznych, Buda Ruska
  208. Fundacja Forum Obywatelskiego Rozwoju, Warszawa
  209. Fundacja Frank Bold, Kraków
  210. Fundacja GAP Polska, Warszawa
  211. Fundacja Global Wave, Elbląg
  212. Fundacja Głos Kobiety (Vital Voices Poland), Warszawa
  213. Fundacja Głosuj na Kobietę, Warszawa
  214. Fundacja Głuchych Zacisze, Warszawa
  215. Fundacja Go’n’Act, Wrocław
  216. Fundacja Good Life, Warszawa
  217. Fundacja Gospodarki i Administracji Publicznej, Kraków
  218. Fundacja Hospicjum Proroka Eliasza, Warszawa
  219. Fundacja Humanites, Warszawa
  220. Fundacja Humanity in Action Polska, Warszawa
  221. Fundacja Idealna Gmina, Warszawa
  222. Fundacja im. Arkadiusza Rybickiego, Gdańsk
  223. Fundacja im. Izabeli Jarugi-Nowackiej, Warszawa
  224. Fundacja im. Jacka i Piotra Michalskich, Kraków
  225. Fundacja im. Kazimierza i Zofii Moczarskich, Warszawa
  226. Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego, Warszawa
  227. Fundacja im. Kazimierza Łyszczyńskiego, Warszawa
  228. Fundacja im. Marii Grzegorzewskiej, Warszawa
  229. Fundacja im. Stefana Batorego, Warszawa
  230. Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, Warszawa
  231. Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION, Gdańsk
  232. Fundacja Inna Fundacja, Lublin
  233. Fundacja Inspiratornia, Warszawa
  234. Fundacja Instytut Badań i Rozwoju Lokalnego, Wrocław
  235. Fundacja Instytut Działań Twórczych, Łódź
  236. Fundacja Instytut na rzecz Ekorozwoju, Warszawa
  237. Fundacja Instytut Progresywnego Społeczeństwa, Warszawa
  238. Fundacja Instytut Równowagi Społeczno-Ekonomicznej, Gdynia
  239. Fundacja Instytut Studiów Strategicznych, Kraków
  240. Fundacja Instytut Zielonej Przyszłości, Konin
  241. Fundacja Interakcja, Kraków
  242. Fundacja Iskierka, Warszawa
  243. Fundacja ITAKA – Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych, Warszawa
  244. Fundacja Ja, Nauczyciel, Gostyń
  245. Fundacja JAGODA im. Jagody Pachota, Wrocław
  246. Fundacja Jedynka Dzieciom, Pelplin
  247. Fundacja JESIEŃ ŻYCIA, Zielona Góra
  248. Fundacja Jest Otwarte, Chełm
  249. Fundacja JOKOT, Warszawa
  250. Fundacja Jubilo, Wrocław
  251. Fundacja Kaleckiego, Warszawa
  252. Fundacja Kaukaz.net, Warszawa
  253. Fundacja KiDs, Kraków
  254. Fundacja Kontakt, Leszno
  255. Fundacja Kotikowo, Gdańsk
  256. Fundacja Koty z Kociej, Jaworzno
  257. Fundacja KSK, Warszawa
  258. Fundacja KTO Kultura-Troska-Otwartość, Słopnice
  259. Fundacja Kultury bez Barier, Warszawa
  260. Fundacja Kultury bez Granic, Warszawa
  261. Fundacja Kultury Chrześcijańskiej Znak, Kraków
  262. Fundacja Kultury Dialogu, Warszawa
  263. Fundacja Kupuj Odpowiedzialnie, Kraków
  264. Fundacja Kuźnia Kampanierów, Łódź
  265. Fundacja Kreatywni, Słupno gm. Radzymin
  266. Fundacja Królów, Warszawa
  267. Fundacja Krystyny Ciołkosz Za Szybą, Wrocław
  268. Fundacja Książka Polska, Poznań
  269. Fundacja Lepsze Niepołomice, Niepołomice
  270. Fundacja Leśna Grupa, Warszawa
  271. Fundacja Lokalnych Inicjatyw Społecznych, Głogów
  272. Fundacja LOREM, Łódź
  273. Fundacja LYADA, Zielona Góra
  274. Fundacja Łódzka Arka Demokracji, Łódź
  275. Fundacja Łódzki Szlak Kobiet, Łódź
  276. Fundacja Machina Zmian, Gdańsk
  277. Fundacja Majstersztyk, Poznań
  278. Fundacja Małopolska Izba Samorządowa, Kraków
  279. Fundacja Mam Marzenie, Kraków
  280. Fundacja MARATON, Warszawa
  281. Fundacja Matematyka dla wszystkich, Bielsko-Biała
  282. Fundacja Metamorfozy, Zalesie Górne
  283. Fundacja Miasto Literatury, Kraków
  284. Fundacja Miasto Obywatelskie Lubartów, Lubartów
  285. Fundacja Między Nami, Lublin
  286. Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!, Warszawa
  287. Fundacja Miki – Centrum Rehabilitacji, Gdańsk
  288. Fundacja Młodzieży Wiejskiej, Warszawa
  289. Fundacja Mniejszości Niemieckiej Województwa Śląskiego, Rybnik
  290. Fundacja Mobile Open Society through Technology (MOST), Warszawa
  291. Fundacja Morze Aktywności, Gdańsk
  292. Fundacja Morze Inspiracji, Jantar
  293. Fundacja Mundi Plumarii, Poznań
  294. Fundacja Mundus Cantat, Sopot
  295. Fundacja MY Pacjenci, Warszawa Fundacja NeuroPozytywni
  296. Fundacja na Ratunek, Świniarsko
  297. Fundacja na rzecz Collegium Polonicum, Słubice
  298. Fundacja na rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE, Lublin
  299. Fundacja na rzecz Praw Ucznia, Poznań
  300. Fundacja na rzecz Rodzin Dzieci z Autyzmem i Innymi Dysfunkcjami – OKNO, Warszawa
  301. Fundacja na rzecz Równości i Emancypacji STER, Warszawa
  302. Fundacja na rzecz Równości, Wrocław
  303. Fundacja na rzecz Różnorodności Polistrefa, Kraków
  304. Fundacja na rzecz Wolnomyślicieli, Gliwice
  305. Fundacja na rzecz Wspierania Osób Niepełnosprawnych „Wyjdź z Domu”, Moszczenica
  306. Fundacja na rzecz Wspólnot Lokalnych „Na miejscu”, Warszawa
  307. Fundacja Nadzieja Życia, Gorzów Wielkopolski
  308. Fundacja Najpierw Mieszkanie Polska, Warszawa
  309. Fundacja Napraw Sobie Miasto, Katowice
  310. Fundacja Nasz Dom, Lutol Mokry
  311. Fundacja Nasz Wybór, Warszawa
  312. Fundacja NeuroPozytywni, Warszawa
  313. Fundacja Nienieodpowiedzialni, Warszawa
  314. Fundacja Nieskończone Możliwości, Kraków
  315. Fundacja Nośna, Kraków
  316. Fundacja Nowe Centrum, Kraków
  317. Fundacja Nowej Kultury Bęc Zmiana, Warszawa
  318. Fundacja Nysa Fortom Forty Nysie, Nysa
  319. Fundacja Ochrony Pamięci Obozu Zagłady w Treblince, Warszawa
  320. Fundacja Odpowiedzialna Polityka, Warszawa
  321. Fundacja OFF school, Warszawa i Kraków
  322. Fundacja Ogólnopolski Strajk Kobiet, Wrocław
  323. Fundacja Olgi Tokarczuk, Wrocław
  324. Fundacja Onkocafe – Razem lepiej, Warszawa
  325. Fundacja Onkorejs – Wybieram Życie, Rotmanka
  326. Fundacja OPIEKUN, Bartniki
  327. Fundacja ORCHidea, Walerianowo
  328. Fundacja Ośrodka KARTA, Warszawa
  329. Fundacja Otwarta Edukacja, Białystok
  330. Fundacja Panoptykon, Warszawa
  331. Fundacja PasjoDzielnia, Wiązownica-Kolonia
  332. Fundacja Parent Project Muscular Dystrophy, Przyjaźń
  333. Fundacja Patria, Skrzetuszewo
  334. Fundacja Pełna Życia, Kraków
  335. Fundacja Per Mondo, Olsztyn
  336. Fundacja Plac Wolności, Kielce
  337. Fundacja Plateaux, Warszawa
  338. Fundacja Pogranicze, Sejny
  339. Fundacja Pokolenie Zmian, Warszawa
  340. Fundacja Pole Dialogu, Warszawa
  341. Fundacja Polityki Społecznej Prekursor, Warszawa
  342. Fundacja Polki Mogą Wszystko, Warszawa
  343. Fundacja Polska Debatuje, Warszawa
  344. Fundacja Polska Gościnność, Warszawa
  345. Fundacja Polska górom!, Wrocław
  346. Fundacja poMOC dla zwierząt, Chorzów
  347. Fundacja Pomocy Goldenom AUREA, Warszawa
  348. Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym oraz Dzieciom o Młodzieży AUXIIIUM, Bochnia
  349. Fundacja Pomocy Osobom Uzależnionym i Ich Rodzinom we wsi Dołha „Odnaleźć Siebie”, Puchacze
  350. Fundacja Pomocy Wzajemnej Barka, Poznań
  351. Fundacja Pomocy Zwierzętom MATUZALKI, Raków
  352. Fundacja Pomorskie Centrum Psychotraumatologii w Gdańsku
  353. Fundacja Pomerdało mi się, Zgierz
  354. Fundacja Potrafię Pomóc na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych z Wadami Rozwojowymi, Wrocław
  355. Fundacja Pracownia Nauki i Przygody, Warszawa
  356. Fundacja Praesterno, Warszawa
  357. Fundacja Pracy Narodów, Płońsk
  358. Fundacja Praw Podatnika, Warszawa
  359. Fundacja Pro Akademika, Warszawa
  360. Fundacja PRO HOMINI, Otwock
  361. Fundacja Pro Scientia Publica, Wrocław
  362. Fundacja Prodeste, Opole
  363. Fundacja Projekt: Polska, Warszawa
  364. Fundacja PROJEKT ROZ, Kraków
  365. Fundacja Projekt Starsi, Warszawa
  366. Fundacja Promyk Centrum Wspierania Rozwoju Dzieci Młodziezy i Dorosłych w Ostrołęce, Ostrołęka
  367. Fundacja Po Prostu da Się, Chorzów
  368. Fundacja Przemijanie, Opole
  369. Fundacja Przestrzeń dla Edukacji, Warszawa
  370. Fundacja Przygarnij Królika, Kraków
  371. Fundacja Przyjaciele Szkoły w Książenicach
  372. Fundacja Psia Wachta, Poznań
  373. Fundacja Rak’n’Roll. Wygraj życie!, Warszawa
  374. Fundacja Ratowania Zabytków i Pomników Przyrody, Poznań
  375. Fundacji Rejs Odkrywców, Warszawa
  376. Fundacja RegenerAkcja, Szczawnica
  377. Fundacja Robinson Crusoe, Warszawa
  378. Fundacja Rodzice mają głos, Warszawa
  379. Fundacja Rodzice Przyszłości, Łódź
  380. Fundacja Rodzić po Ludzku, Warszawa
  381. Fundacja Rodzinnej Opieki Zastępczej „Więzi Rodzinne”, Słupsk
  382. Fundacja Rodziny Popielów Centrum Ludzie, nie liczby, Nowy Sącz
  383. Fundacja Rokoko, Łódź
  384. Fundacja Rozwoju „Oprócz Granic”, Warszawa
  385. Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej im. Jerzego Regulskiego, Warszawa
  386. Fundacja Rozwoju Myśli Ekologicznej, Jelenia Góra
  387. Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Społecznej „Być Razem”, Cieszyn
  388. Fundacja Rozwoju Regionalnego „Bielik”, Szczecin
  389. Fundacja Rozwoju Regionu Łukta, Łukta
  390. Fundacja Rozwoju Edukacji Głuchych, Łódź
  391. Fundacja Rozwoju Ekologicznego i Ochrony Środowiska EKO LUBUSZ, Żary
  392. Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Warszawa
  393. Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Warszawa
  394. Fundacja Rozwoju Świętochłowic, Świętochłowice
  395. Fundacja Rozwoju Ziemi Chojnickiej i Człuchowskiej, Chojnice
  396. Fundacja Rozwój Aktywność Społeczność, Radom
  397. Fundacja Samodzielni Robinsonowie, Warszawa
  398. Fundacja Samodzielność od Kuchni, Warszawa
  399. Fundacja SaveOneChild, Rzeszów
  400. Fundacja Semper Adiuvent, Warszawa
  401. Fundacja Sempre a frente, Lublin
  402. Fundacja Sendzimira, Zielonki
  403. Fundacja Serce Dziecka, Warszawa
  404. Fundacja Serce Miasta, Warszawa
  405. Fundacja SocLab, Białystok
  406. Fundacja Spełnienie, Szprotawa
  407. Fundacja Społecznie Bezpieczni, Gdańsk
  408. Fundacja Stabilo, Toruń
  409. Fundacja Strefa WolnoSłowa, Warszawa
  410. Fundacja Strefa Zieleni, Warszawa
  411. Fundacja Studio Psychologii Zdrowia, Pruszków
  412. Fundacja SZANSA XXI, Nakło nad Notecią
  413. Fundacja Szkoła Liderów, Warszawa
  414. Fundacja Szkoła z Klasą, Warszawa
  415. Fundacja Sztuki Nowej ZNACZY SIĘ, Kraków
  416. Fundacja Talent Cieszyn, Cieszyn
  417. Fundacja Tam i z Powrotem, Warszawa
  418. Fundacja Theravada, Warszawa
  419. Fundacja Tomasza Gałka PERSPEKTYWY, Warszawa
  420. Fundacja Trybik, Lubicz Dolny
  421. Fundacja Trzeci.org, Gliwice
  422. Fundacja TUS, Warszawa
  423. Fundacja Ukryte Marzenia, Chodzież
  424. Fundacja Uniwersyteckich Poradni Prawnych, Warszawa
  425. Fundacja Urszuli Jaworskiej, Warszawa
  426. Fundacja Violet Kiwi, Warszawa
  427. Fundacja VIVE Serce Dzieciom, Kielce
  428. Fundacja Wiara i Tęcza, Warszawa
  429. Fundacja Wiedzieć Więcej, Kędzierzyn Koźle
  430. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Warszawa
  431. Fundacja Wielka radość na małych kółkach, Dyminy
  432. Fundacja WIEŚWIEJAK, Koszajec
  433. Fundacja Wolność od Religii, Lublin
  434. Fundacja Wolności, Lublin
  435. Fundacja Wsparcia i Rozwoju Rodziny „Zielone Wzgórze”, Warszawa
  436. Fundacja Wspierania Integracji Osób Niepełnosprawnych Strefa Integracji, Poznań
  437. Fundacja Wspierania Obronności i Bezpieczeństwa FIRMARE 4 LIFE, Stargard
  438. Fundacja Wspierania i Organizacji Czasu Wolnego „Chlebek”, Kolbuszowa
  439. Fundacja Wspierania Organizacji Pozarządowych „Umbrella”, Wrocław
  440. Fundacja Wspierania Rodziny Matecznik, Skórzewo
  441. Fundacja Wspierania Rozwoju Wspinaczki „Wspinka”, Nowy Sącz
  442. Fundacja Współpracy Polsko-Norweskiej, Rybnik
  443. Fundacja Wszechstronnego Wspierania Rozwoju Dzieci, Młodzieży i Dorosłych „Chorągwiana”, Zielona Góra
  444. Fundacja WWF Polska, Warszawa
  445. Fundacja Wzajemnej Pomocy Arka, Krzywa
  446. Fundacja Wygrajmy Razem, Dąbrowa Górnicza
  447. Fundacja W Drodze, Lublin
  448. Fundacja W Stronę Dialogu, Kraków
  449. Fundacja W Związku Z Rakiem, Wrocław
  450. Fundacja X, Katowice
  451. Fundacja Youth Organisations for Drug Action, Warszawa
  452. Fundacja Z głową w górach, Wrocław
  453. Fundacja z Pompą – Pomóż Dzieciom z Białaczką, Gdańsk
  454. Fundacja Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych, Szczecin
  455. Fundacja Zaczyn, Warszawa
  456. Fundacja Zawierucha, Sośno
  457. Fundacja Ziemia i My, Warszawa
  458. Fundacja Zobaczyć, Warszawa
  459. Fundacja Zustricz, Kraków
  460. Fundacja Zielone Światło, Warszawa
  461. Fundacja Zielony Przylądek, Brogi Łódzkie
  462. Fundacja Życzliwy Przedsiębiorca w Polsce, Józefów
  463. Fundusz dla Odmiany, Warszawa
  464. Fundusz Lokalny Masywu Śnieżnika, Wójtowice
  465. Fundusz Partnerstwa, Kraków
  466. Fundusz Stypendialny XIV L. O. im. St. Staszica w Warszawie
  467. Galicyjska Fundacja Rozwój i Edukacja, Krzywa
  468. Gdańska Fundacja Terapii i Rozwoju, Gdańsk
  469. Gdańskie Stowarzyszenie Kobiet Amazonki, Gdańsk
  470. Gdańskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera, Gdańsk
  471. Gminna Rada Seniorów, Postomino
  472. Greenpeace Polska, Warszawa
  473. Górnośląskie Towarzystwo Przyrodnicze, Katowice
  474. Grudziądzka Inicjatywa Ekologiczna, Grudziądz
  475. Grupa Marki 2020, Marki
  476. Grupa nad Myślą, Myślibórz
  477. Harcerski Klub Ekologiczny HKE21, Rzeszów
  478. Helsińska Fundacja Praw Człowieka, Warszawa
  479. Hospicjum Domowe dla Dzieci i Dorosłych im. św. Franciszka z Asyżu, Kielce
  480. Hufiec Szprotawa Związku Harcerstwa Polskiego, Szprotawa
  481. IAA Polska Międzynarodowe Stowarzyszenie Reklamy, Warszawa
  482. Idee przez miasto, Szczecin
  483. Inicjatywa obywatelska „Chcemy całego życia!”, Polska
  484. Instytut Bezpieczeństwa Społecznego, Warszawa
  485. Instytut Dolnośląski, Wrocław
  486. Instytut Działań Miejskich, Białystok
  487. Instytut Inicjatyw Pozarządowych, Warszawa
  488. Instytut Innowatyki, Gliwice
  489. Instytut In.Europa, Warszawa
  490. Instytut Spraw Publicznych, Warszawa
  491. ISKF „Daj szansę”, Warszawa
  492. Interclub Femina, Zgorzelec
  493. Janowskie Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Humanus, Janów Lubelski
  494. Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia, Jarosław
  495. Kalejdoskop Kultur, Wrocław
  496. Kaliska Inicjatywa Miejska, Kalisz
  497. Kaliskie Towarzystwo Opieki Paliatywnej, Kalisz
  498. Kamiliańska Misja Społeczna, Warszawa
  499. Kampania Przeciw Homofobii, Warszawa
  500. Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, Jelenia Góra
  501. Kieleckie Stowarzyszenie Alzheimerowskie, Kielce
  502. Klub Astronomiczny Almukantarat, Warszawa
  503. Klub Bokserski Legia Warszawa, Warszawa
  504. Klub Inteligencji Katolickiej w Warszawie
  505. Klub Integracji Twórczych „Stowarzyszenie Żywych Poetów”, Brzeg
  506. Klub Logiczny, Piechowice
  507. Klub Miłośników Dobrego Wojaka Szwejka, Żyrardów
  508. Klub Ochrony Środowiska Śląska Opolskiego, Opole
  509. Klub Olimpijczyka im. M. Łbika, Puszczykowo
  510. Klub Seniora Jaśki, Ostroróg
  511. Klub Świadomej Młodzieży przy Fundacji AutismTeam, Łódź
  512. Klub Turystyki Górskiej i Ekologicznej TURNIA, Żyrardów
  513. Klub Turystyki Morskiej i Żeglarskiej BRYZA, Żyrardów
  514. Kluby “Tygodnika Powszechnego”, Polska
  515. Klub Plastyka Amatora, Ostróda
  516. Klub Sportowy Estera, Myślibórz
  517. Koalicja NA POMOC NIESAMODZIELNYM Związek Stowarzyszeń, Warszawa
  518. Kolegium Europy Wschodniej im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Wrocław-Wojnowice
  519. Kolektyw fotograficzny Sputnik Photos, międzynarodowo
  520. Koło „Esperanto”, Żyrardów
  521. Koło „Miętus” PZW w Orli
  522. Koło „Ziemi olkuskiej” Związku Żołnierzy Wojska Polskiego, Olkusz
  523. Koło Absolwentów „Elektryka”, Żyrardów
  524. Koło Gospodyń Wiejskich Aktywne Brodniczanki w Brodnicy, Brodnica
  525. Koło Gospodyń Wiejskich, Witowice
  526. Koło Gospodyń Wiejskich Lawenda, Widuchowa
  527. Koło nr 2 Pomorskiego Zarządu Wojewódzkiego ZŻWP, Gdynia
  528. Koło nr 17 Związku Zołnierzy WP w Dęblinie
  529. Koło Przewodników PTTK „Belferek”, Żyrardów
  530. Kółko Rolnicze w Orli
  531. Kórnickie Towarzystwo Pomocy Społecznej, Kórnik
  532. Komitet Obrony Demokracji, Warszawa
  533. Komitet Obrony Demokracji Region Łódzki, Łódź
  534. Komitet Opieki nad Zabytkami Kultury Żydowskiej w Tarnowie
  535. Konin. Mam Prawo Wiedzieć, Konin
  536. Kongres Obywatelskich Ruchów Demokratycznych, Warszawa
  537. Konwent Klubów i Centrów Integracji Społecznej, Janów Lubelski
  538. Kooperatywa Spożywcza „Dobrze”, Warszawa
  539. Koszalin 2.0, Koszalin
  540. Koszalińskie Stowarzyszenie Aktywności Lokalnej Era Kobiet, Koszalin
  541. Kościańskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego i Udaru Mózgu, Kościan
  542. Krajowa Federacja Towarzystw Wędkarskich w Kwidzynie
  543. Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów, Konin
  544. Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej, Warszawa
  545. Krakofonia – chór LGBT+, Kraków
  546. Krakowski Instytut Prawa Karnego Fundacja, Kraków
  547. Krasnostawski Ruch Ekologiczny „VIRIDIS”, Krasnystaw
  548. KS Łabędź Widuchowa
  549. Kuchnia Konfliktu, Warszawa
  550. Kujawsko-Pomorskie Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych, Bydgoszcz
  551. Kultura Równości, Wrocław
  552. Kulturalne Kurpie, Myszyniec
  553. La Strada Fundacja przeciwko Handlowi Ludźmi i Niewolnictwu, Warszawa
  554. Lean in Poland, Gdańsk
  555. Liga Obrony Kraju, Warszawa
  556. Lions Club Gdańsk Amber, Gdańsk
  557. Logan Witowice, Stowarzyszenie
  558. Lokalna Grupa Działania Chata Kociewia, Nowa Wieś Rzeczna (Starogard Gdański)
  559. Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Ducha Gór, Kowary
  560. Lokalna Fundacja Filantropijna „Projekt”, Kwidzyn
  561. Lubaczowskie Centrum Inicjatyw Społecznych „Nasza Przyszłość”, Lubaczów
  562. Lubelska Liga Gier Miejskich, Lublin
  563. Lubelski Związek Inwalidów Narządu Ruchu, Lublin
  564. Lubelski Związek Koszykówki w Lublinie
  565. Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki, Lublin
  566. Lubińskie Stowarzyszenie Twórców Kultury, Lubińskie
  567. Lubuski Alarm Smogowy, Żary
  568. Lubuskie Stowarzyszenie na Rzecz Kobiet BABA, Zielona Góra
  569. Ludowy Klub Sportowy Sokół, Chorzelów
  570. Ludowy Zespół Sportowy Gazownik, Wawelno
  571. Łaskie Stowarzyszenie Harcerskie „Grabia”, Łask
  572. Łódzki Uniwersytet Trzeciego Wieku im. H. Kretz, Łodź
  573. MaltaFestival, Poznań
  574. Małopolski Sejmik Organizacji Osób Niepełnosprawnych, Kraków
  575. Małopolskie Towarzystwo Oświatowe (MTO), Nowy Sącz
  576. Manifa Koszalin – Strajk Kobiet
  577. Manifest Wolnej Polki
  578. Mazowiecka Izba Rzeczników Patentowych, Warszawa
  579. Mazowiecka Okręgowa Izba Architektów Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa
  580. Mazowieckie Forum Zawodów Zaufania Publicznego, Warszawa
  581. Mazowieckie Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym „Krok Dalej”, Mińsk Mazowiecki
  582. Mazurskie Stowarzyszenie Lotnicze, Jeziorowskie
  583. Miej Miejsce, Łódź
  584. Międzynarodowa Federacja Sztuk Walki – IMAF Polska, Inowrocław
  585. Międzynarodowa Kapituła Orderu Uśmiechu, Warszawa
  586. Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników, Gdańsk
  587. Międzynarodowe Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka, Warszawa
  588. Międzynarodowy Instytut Społeczeństwa Obywatelskiego, Warszawa
  589. Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy Stoczek 45 Białystok
  590. Mikołajskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Lokalnych-MS, Mikołajki
  591. Młodzieżowe Centrum Edukacji Europejskiej, Bytom
  592. Młodzieżowy Klub Motoryzacyjny „JEDYNKA”, Koluszki
  593. Młodzieżowy Strajk Klimatyczny, Warszawa
  594. Musszelka, Milanówek
  595. Myślenicki Demokratyczny Klub Dyskusyjny z siedzibą w Myślenicach
  596. Myśliborski Klub Szachowy, Myślibórz
  597. „Niebieska Linia” – Instytut Psychologii Zdrowia, Warszawa
  598. Nidzicki Fundusz Lokalny z siedzibą w Kamionce, Nidzica
  599. Nidzickie Stowarzyszenie Mniejszości Niemieckiej, Nidzica
  600. Niezależne Towarzystwo Wędkarskie w Kwidzynie
  601. NOMADA Stowarzyszenie, Wrocław
  602. Nowogardzki Klub Biegacza „Endorfina”, Nowogard
  603. Noworudzkie Stowarzyszenie Pro Publico Bono, Nowa Ruda
  604. Nowotarski Alarm Smogowy, Nowy Targ
  605. Ochotnicza Straż Pożarna Dąbrowa Górnicza Tucznawa
  606. Ochotnicza Straż Pożarna w Raczkach, Raczki
  607. Ochotnicza Straż Pożarna w Śmiałowicach, Śmiałowice
  608. Od Deski Do Deski, Gliwice
  609. Oddział Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych, Żyrardów
  610. Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego, Żyrardów
  611. Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego Ziemi Gorzowskiej, Gorzów Wielkopolski
  612. Oddział Terenowy Polskiego Towarzystwa Walki z Kalectwem, Jelenia Góra
  613. Ognisko TKKF „Przyjaciel Konika”, Kraków
  614. Ognisko TKKF „Rozstaje”, Gdańsk
  615. Ogólnopolska Federacja Organizacji Pomocy Dzieciom i Młodzieży Chorym na Cukrzycę, Kraków
  616. Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych, Warszawa
  617. Ogólnopolska Organizacja Kwiat Kobiecości, Warszawa
  618. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Antymobbingowe „OSA”, Gdańsk
  619. Ogólnopolskie Stowarzyszenie Opiekunów Medycznych, Lublin
  620. Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Ptaków, Marki
  621. Okręg Ligi Morskiej i Rzecznej, Żyrardów
  622. Okręgowa Izba Lekarska, Warszawa
  623. Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych, Radom
  624. Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych, Warszawa
  625. Okręgowa Izba Radców Prawnych, Warszawa
  626. Olecka Kooperatywa Obywatelska (OKO) – grupa nieformalna, Olecko
  627. Oleski Klub Sportowy, Olesno
  628. Olsztyński Klub Sportowy „Warmia i Mazury”, Olsztyn
  629. Olsztyńskie Towarzystwo „Amazonki”, Olsztyn
  630. Ośrodek Działań Ekologicznych „Źródła”, Łódź
  631. Ośrodek Wspierania Organizacji Pozarządowych, Białystok
  632. PATRONUS Stowarzyszenie Chorych na Stwardnienie Rozsiane, Gorlice
  633. Partnerstwo na Rzecz Rozwoju Regionu Między Łodzią i Warszawą, Żyrardów
  634. Piastun-Fundacja na Rzecz Dzieci i Młodzieży, Opole
  635. Piła ponad Podziałami, Piła
  636. Piłkarskie Nadzieje Motor Lublin
  637. Pionkowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, Pionki
  638. Podkarpackie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera, Rzeszów
  639. Podlaski Klub Koszykówki Żubry, Białystok
  640. Podlaski Związek Szachowy z siedzibą w Białymstoku
  641. Polska Akcja Humanitarna, Warszawa
  642. Polska Federacja Klubów Business & Professional Women, Poznań
  643. Polska Fundacja im. Roberta Schumana, Warszawa
  644. Polska Izba Biegłych Rewidentów. Regionalny Oddział w Warszawie
  645. Polska Rada Biznesu, Warszawa
  646. Polski Instytut Współpracy Obywatelskiej, Wrocław
  647. Polski Komitet Światowej Organizacji Wychowania Przedszkolnego OMEP, Warszawa
  648. Polskie Forum Migracyjne, Izabelin
  649. Polskie Towarzystwo Dialogu Motywującego, Gdańsk
  650. Polska Federacja Związkowa Pracowników Socjalnych i Pomocy Społecznej, Warszawa
  651. Polska Rada Organizacji Młodzieżowych, Warszawa
  652. Polski Instytut Otwartego Dialogu, Wrocław
  653. Polskie Stowarzyszenie Diabetyków, Częstochowa
  654. Polskie Stowarzyszenie Jazzu Tradycyjnego, Częstochowa
  655. Polskie Stowarzyszenie Kredytobiorców Frankowych, Kraków
  656. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Elblągu
  657. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdańsku
  658. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Mikołajkach
  659. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Ostródzie
  660. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Przemyślu
  661. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Koło w Tarnowie
  662. Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Warszawa
  663. Polskie Stowarzyszenie Osób Bezrobotnych „POTRZEBA”, Warszawa
  664. Polskie Stowarzyszenie Opiekunów „Z Nami Łatwiej”, Olsztyn
  665. Polskie Stowarzyszenie Pomocy Chorym na Fenyloketonurię i Choroby Rzadkie „Ars Vivendi”, Raszyn
  666. Polskie Stowarzyszenie Promocji Oświatowych Oddział I, Warszawa
  667. Polskie Stowarzyszenie Zero Waste, Warszawa
  668. Polskie Towarzystwo Hipiatryczne – Zarząd, Warszawa
  669. Polskie Towarzystwo Historyczne – Oddział w Słupsku
  670. Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego, Warszawa
  671. Polskie Towarzystwo Profilaktyki Chorób Nowotworowych Przewodu Pokarmowego, Łódź
  672. Polskie Towarzystwo Przyrodników im. Kopernika, Kraków
  673. Polskie Towarzystwo Sprawiedliwych wśród Narodów Świata, Warszawa
  674. Polskie Towarzystwo Stwardnienia Rozsianego, Oddział w Lublinie
  675. Polskie Towarzystwo Zespołu Aspergera, Warszawa
  676. Polski Instytut Praw Człowieka i Biznesu, Częstochowa
  677. Polski Związek Głuchych Oddział Łódzki
  678. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywni Lokalnie, Pruszcz Gdański
  679. Pomorski Klub Weteranów Lekkiej Atletyki w Sopocie
  680. Pomorski Zarząd Wojewódzki Związku Żołnierzy Wojska Polskiego, Gdańsk
  681. Postomińskie Stowarzyszenie „Razem lepiej”, Postomino
  682. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Towarzystwa Przyjaciół Dzieci, Warszawa
  683. Pracownia Badań i Innowacji Społecznych Stocznia, Warszawa
  684. Pracownia Dóbr Wspólnych, Warszawa
  685. Pracownia Pozarządowa, Koszalin
  686. Pracownia Zrównoważonego Rozwoju, Toruń
  687. Progenja, Podkowa Leśna
  688. Propsy PR, Warszawa
  689. Pruszkowskie Stowarzyszenie Trzeźwościowe „Victoria”, Pruszków
  690. Przebudzeni, Wrocław
  691. Przemkowski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Przemków
  692. Przystań Blisko, Kielnarowa
  693. Pułtuskie Stowarzyszenie Dialogu MOST, Pułtusk
  694. Razem dla Radomki, Janiszew
  695. Regionalnego Centrum Edukacji Ekologicznej w Płocku5
  696. Regionalne Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych, Wrocław
  697. Regionalne Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych, Sejny
  698. Res Publica Trzciany, Trzciany
  699. Ruch Inicjatyw Społeczno-Ekologicznych Przytulia, Kamienica Polska
  700. Ruch Miejski Ludzie dla Miasta, Gorzów Wielkopolski
  701. Ruch Pedagogów Społecznie Zaangażowanych, Warszawa
  702. Ruch Społeczny „Obywatele dla edukacji”,Warszawa
  703. Rybnicka Rada Kobiet, Rybnik
  704. Rzeszowski Klub Wysokogórski, Rzeszów
  705. Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt, Rzeszów
  706. Sieć Obywatelska Watchdog Polska, Warszawa
  707. Siedleckie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera, Siedlce
  708. Społeczna Inicjatywa Narkopolityki, Warszawa
  709. Społeczny Instytut Ekologiczny, Warszawa
  710. Społeczny Rzecznik Pieszych w Bydgoszczy
  711. Spółdzielnia Socjalna „Koło Wielbicieli Drukarek”, Warszawa
  712. Spółdzielnia Socjalna Ceramik, Margonin
  713. Spółdzielnia Socjalna Convivo, Jonkowo
  714. Spółdzielnia Socjalna Kociewska, Pelplin
  715. Spółdzielnia Socjalna Pogodny Dom, Margonin
  716. Spółdzielnia Socjalna PW Emaus, Lublin
  717. Spółdzielnia Socjalna WOLA, Warszawa
  718. Spółdzielnia Socjalna Żywioły, Słubice
  719. Społeczne Towarzystwo Oświatowe, Warszawa
  720. SPUNK Fundacja Nowoczesnej Edukacji, Łódź
  721. Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków, Warszawa
  722. Stowarzyszenie „Absolwenci na walizkach”, Kraków
  723. Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa-Centrum, Warszawa
  724. Stowarzyszenie „Amazonki” we Włocławku
  725. Stowarzyszenie „Cała Naprzód”, Gliwice
  726. Stowarzyszenie „Centrum na Wschodzie”, Osmola
  727. Stowarzyszenie „Czuję Sercem”, Konstantynów Łódzki
  728. Stowarzyszenie „Dla Albigowej”
  729. Stowarzyszenie „Drogami Tischnera”, Łopuszna
  730. Stowarzyszenie „Dzieci Holocaustu” w Polsce, Warszawa
  731. Stowarzyszenie „Emaus-Rzeszów”, Rzeszów
  732. Stowarzyszenie „Integracja”, Sandomierz
  733. Stowarzyszenie „Intro”, Wrocław
  734. Stowarzyszenie „Jaworze”, Bogusze
  735. Stowarzyszenie „KOBIECY SŁUPSK”
  736. Stowarzyszenie ,,Kundelek”, Wąsosz
  737. Stowarzyszenie „Młodzi Demokraci”, Warszawa
  738. Stowarzyszenie „Nasze Jakubowo”, Olsztyn
  739. Stowarzyszenie „NIGDY WIĘCEJ”, Warszawa
  740. Stowarzyszenia „Odpowiedzialni obywatele”, Nowy Sącz
  741. Stowarzyszenie „Otwieracz”, Lublin
  742. Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Doliny Baryczy”, Milicz
  743. Stowarzyszenie „Pomagam”, Kleszczewo
  744. Stowarzyszenie „Pracownia Etnograficzna” im. Witolda Dynowskiego, Warszawa
  745. Stowarzyszenie „Pro Kultura”, Człuchów
  746. Stowarzyszenie „Senior” w Głownie, Głowno
  747. Stowarzyszenie „Serce za Uśmiech”, Elblągarnowska Rospuda
  748. Stowarzyszenie „Serduszko dla Dzieci”, Warszawa
  749. Stowarzyszenie „Sieć Plus”, Warszawa
  750. Stowarzyszenie „SOS Wioski Dziecięce w Polsce”, Warszawa
  751. Stowarzyszenie „Spożywo”, Kraków
  752. Stowarzyszenie „Tratwa”, Olsztyn
  753. Stowarzyszenie „U źródeł ciemięgi”, Miłocin
  754. Stowarzyszenie „Wójtowice – Powrót do Przyszłości”
  755. Stowarzyszenie „Wychowanie dla Przyszłości”, Ostróda
  756. Stowarzyszenie „Zdanie”, Wójtowice
  757. Stowarzyszenie „Zgorzeleckie Kobiety”, Zgorzelec
  758. Stowarzyszenie „Żuławy Gdańskie”, Trutnowy
  759. Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół im. Jana Pawła II, Pietrzykowice
  760. Stowarzyszenie Absolwentów, Nauczycieli i Sympatyków Lotniczych Zakładów Naukowych we Wrocławiu
  761. Stowarzyszenia ADDP (Stowarzysznie obrony demokracji w Polsce), Paryż
  762. Stowarzyszenie Akademia Wolontariatu, Piotrków Trybunalski
  763. Stowarzyszenie Akademickie Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej, Warszawa
  764. Stowarzyszenie Aktywizacji Społecznej i Obywatelskiej – INSPIRACJA -, Jordanów
  765. Stowarzyszenie Aktywności Fizycznej i Artystycznej AFART, Bielsko-Biała
  766. Stowarzyszenie Aktywności Kulturalnej GAMBA, Szczecin
  767. Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides, Katowice
  768. Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej „RADOMKA”, Milejowice
  769. Stowarzyszenie Aktywności Przeróżnych niemarudni.pl. Katowice
  770. Stowarzyszenie Aktywności Społecznej „Młyn”, Olsztyn
  771. Stowarzyszenie Aktywnych Animatorów Kultury, Hrubieszów
  772. Stowarzyszenie Akwedukt, Kwidzyn
  773. Stowarzyszenie ALIANS, Chrząstawa Mała
  774. Stowarzyszenia Amazonek „Tęcza”, Mysłowice
  775. Stowarzyszenie Amazonek i Osób z Problemami Onkologicznymi, Zawiercie
  776. Stowarzyszenie Animacji i Rozwoju Lokalnego, Wrocław
  777. Stowarzyszenie Antropologów Kultury Etnosfera, Poznań
  778. Stowarzyszenie Artystów Polskich, Kraków
  779. Stowarzyszenie Artystyczno-Społeczne FEERIA, Gdańsk
  780. Stowarzyszenie Bioderko, Chodzież
  781. Stowarzyszenie Biskupia Górka, Gdańsk
  782. Stowarzyszenie Boris, Warszawa
  783. Stowarzyszenie Centrum Technologii Informacyjnych e-Misja, Płużnica
  784. Stowarzyszenie CICHOSZ, Cichostów Kolonia
  785. Stowarzyszenie Civitas, Dąbrowa Górnicza
  786. Stowarzyszenie Chorych na Boreliozę, Bielsko-Biała
  787. Stowarzyszenie Chóralne „Belfersingers”, Gorlice
  788. Stowarzyszenie Dialog Społeczny, Warszawa
  789. Stowarzyszenie Dolnośląski Kongres Kobiet, Wrocław
  790. Stowarzyszenie Dom Drewniany, Gdańsk
  791. Stowarzyszenie Dom Trzeźwości, Poznań
  792. Stowarzyszenie dO!PAmina Lab, Dąbrowa Górnicza
  793. Stowarzyszenie Dzieci Zamojszczyzny Ziemi Biłgorajskiej, Biłgoraj
  794. Stowarzyszenie Dziedzictwo Mniejszości Karpackich, Zagórz
  795. Stowarzyszenie Dziennikarzy Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa
  796. Stowarzyszenie Dziesiątka, Dębica
  797. Stowarzyszenie Głosy Przeciw Przemocy, Warszawa
  798. Stowarzyszenie Gołdapski Fundusz Lokalny, Gołdap
  799. Stowarzyszenie Greenways Polska, Kraków
  800. Stowarzyszenie Grupa Stonewall, Poznań
  801. Stowarzyszenie Grupa Studnia O., Warszawa
  802. Stowarzyszenie Edukacji Człowieka Dorosłego, Kraków
  803. Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne „Oswajanie sztuki”, Szczecin
  804. Stowarzyszenie Ekologiczne EKO-UNIA, Wrocław
  805. Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne 'Wspólna Ziemia', Parszczenica
  806. Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne „Ziarno”, Grzybów
  807. Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne Freedom, Kraków
  808. Stowarzyszenie Emaus-Lublin, Lublin
  809. Stowarzyszenie ESN Polska, Warszawa
  810. Stowarzyszenie Europa i My, Grodzisk Mazowiecki
  811. Stowarzyszenie Europejska Demokracja – Nadzieja i Otwartość (SEDNO), Warszawa
  812. Stowarzyszenie EWA-MAJA-KRYSTYNA. Kobiety dla kobiet, Bielsko-Biała
  813. Stowarzyszenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Warszawa
  814. Stowarzyszenie Fotograficzne Pozytyw, Katowice
  815. Stowarzyszenie Gradiam, Piaseczno
  816. Stowarzyszenie Homo Faber, Lublin
  817. Stowarzyszenie Homo Politicus, Kielce
  818. Stowarzyszenie Hospicjum Światło, Toruń
  819. Stowarzyszenie Hydrogeologów Polskich, Sosnowiec
  820. Stowarzyszenie im. prof. Zbigniewa Hołdy, Lublin
  821. Stowarzyszenie im.Stanisława Brzozowskiego Krytyka Polityczna, Warszawa
  822. Stowarzyszenie IMPULS, Łomża
  823. Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska Nasz Chełm
  824. Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych, Warszawa Stowarzyszenie Inicjatywa Miasto
  825. Stowarzyszenie Inicjatyw Młodzieży Olkuskiej „SIMO”, Olkusz
  826. Stowarzyszenie Inicjatyw Niemożliwych „Motyka”, Toruń
  827. Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich „Wieś i My”, Postękalice
  828. Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych, Jaworzno
  829. Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych „Stacja Muranów”, Warszawa
  830. Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Integracja”, Augustów
  831. Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „Potrafisz”, Wojciechów Lubelski
  832. Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych PRO FUTURO, Kluczkowo
  833. Stowarzyszenie Inicjatyw Wszelkich „Drzewo Pokoleń”, Kałuszyn
  834. Stowarzyszenie Inicjatywa Dąbrowska, Dąbrowa Górnicza
  835. Stowarzyszenie Inicjatywa Miasto, Gdańsk
  836. Stowarzyszenie INNE jest piękne, Gdańsk
  837. Stowarzyszenie Instytut Równości, Lutol
  838. Stowarzyszenie Integracji oraz Aktywizacji Zawodowej i Społecznej Osób Niepełnosprawnych „EMAUS”, Kraków
  839. Stowarzyszenie Integracji Społecznej „Klub Poznańska 38”, Warszawa
  840. Stowarzyszenie Integracyjne „Klub Otwartych Serc”, Wieruszów
  841. Stowarzyszenie Interwencji Prawnej, Warszawa
  842. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Hutniczego Oddział w Dąbrowie Górniczej
  843. Stowarzyszenie Jeden Świat, Poznań
  844. Stowarzyszenie Jesteśmy Razem, Stargard
  845. Stowarzyszenie Język-Kultura-Tradycja-Pomostem do Europy, Rybnik
  846. Stowarzyszenie Joannici Dzieło Pomocy, Lidzbark Warmiński
  847. Stowarzyszenie K-40, Komorów
  848. Stowarzyszenie Katedra Kultury, Warszawa
  849. Stowarzyszenie Klon/Jawor, Warszawa
  850. Stowarzyszenie Klub Kobiet Kreatywnych, Cieszyn
  851. Stowarzyszenie KLUB KOBIETA 2000, Warszawa
  852. Stowarzyszenie Klub Przyjaciół Życia, Warszawa
  853. Stowarzyszenie Klub Rodziców „Razem dla Autyzmu”, Płock
  854. Stowarzyszenie Klub Rotary Warszawa-Józefów
  855. Stowarzyszenie Klub Seniora „Wrzos”, Świecie nad Wisłą
  856. Stowarzyszenie Klub TSD, Trzcianka
  857. Stowarzyszenie Kobieta na PLUS, Ruciane-Nida
  858. Stowarzyszenie Kobiet po Raku Piersi „Amazonka-Viktoria”, Warszawa
  859. Stowarzyszenie Kolorowe sale dla chorych dzieci, Włocławek
  860. Stowarzyszenie Kongres Kobiet, Warszawa
  861. Stowarzyszenie Koszalińskie Centrum Wolontariatu, Koszalin
  862. Stowarzyszenie Krakowski Alarm Smogowy, Kraków
  863. Stowarzyszenie Kulturalne „Carmen”, Warszawa
  864. Stowarzyszenie Kulturalne Chór Bel Canto, Jordanów
  865. Stowarzyszenie Kulturalne KOSTROMA, Suwałki
  866. Stowarzyszenie Kulturalno-Oświatwe Wsi Dominikowice, Dominikowice
  867. Stowarzyszenie Kuźnia Inicjatyw Niebanalnych, Mielno Pyrzyckie
  868. Stowarzyszenie Lepszy Świat, Poznań
  869. Stowarzyszenie Level Up, Łódź
  870. Stowarzyszenia Liberty Forum Poland, Warszawa
  871. Stowarzyszenie Łańcucki Uniwersytet Trzeciego Wieku, Łańcucki
  872. Stowarzyszenie Made in Bończa, Bończa
  873. Stowarzyszenie Mali Bracia Ubogich, Warszawa
  874. Stowarzyszenie Małe Radości, Margonin
  875. Stowarzyszenie Manuffaktura, Bytom
  876. Stowarzyszenie Marynarska Rada Opiekuńcza, Szczecin
  877. Stowarzyszenie Mazowiecka Akademia Rozwoju i Inspiracji, Warszawa
  878. Stowarzyszenie Mediatorów BATNA, Zielona Góra
  879. Stowarzyszenie Mediatorów Cywilnych, Wieluń
  880. Stowarzyszenie Mężczyzn z Chorobami Prostaty „GLADIATOR” im. Prof. Tadeusza Koszarowskiego, Warszawa
  881. Stowarzyszenie Mężczyźni Przeciw Przemocy, Warszawa
  882. Stowarzyszenie Miasto Jest Nasze, Warszawa
  883. Stowarzyszenie Mieszkańców Gliwic WDG, Gliwice
  884. Stowarzyszenie Mieszkańców i Użytkowników Ściany Wschodniej, Warszawa
  885. Stowarzyszenie Mieszkańców Siecienia i Okolic Na Rzecz Wspierania Aktywności Lokalnej, Siecień
  886. Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza, Warszawa
  887. Stowarzyszenie Miłośników Kończyc Małych, Kończyce Małe
  888. Stowarzyszenie Miłośników Kultury, Kowalewo Pomorskie
  889. Stowarzyszenie Miłośników Kultury Ludowej FOLKIER, Zgierz
  890. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Okocimskiej, Okocim
  891. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Krośnieńskiej, Krosno
  892. Stowarzyszenie Młodych Gminy Płużnica, Płużnica
  893. Stowarzyszenie Młodych Naukowców, Lublin
  894. Stowarzyszenie Młodzi Aktywni, Starogard Gdański
  895. Stowarzyszenie Mobilne Miasto, Warszawa
  896. Stowarzyszenie MODrzew – Monitoring Obywatelski Drzew, Bydgoszcz
  897. Stowarzyszenie Na Marginesie, Żory
  898. Stowarzyszenie na rzecz Aktywizacji Społeczności lokalnej „Siedlisko” w Lubochni
  899. Stowarzyszenie na rzecz Bioróżnorodności MATECZNIK, Szczecinek
  900. Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży „Przystanek”, Ruda Śląska
  901. Stowarzyszenie na rzecz dzieci ze schorzeniami neurologicznymi „CHMURKA”, Kraków
  902. Stowarzyszenie na rzecz Hospicjum Elbląskiego, Elbląg
  903. Stowarzyszenie na rzecz Inicjatyw Lokalnych Społeczności, Środa Wielkopolska
  904. Stowarzyszenie na rzecz Innowacyjnej Edukacji INEIDA, Warszawa
  905. Stowarzyszenie na rzecz Integracji im. Św. Jadwigi Śląskiej, Żmigród
  906. Stowarzyszenie na rzecz Integracji Środowiska Lokalnego CHCIEJ-CHCIEĆ, Opole
  907. Stowarzyszenie na rzecz Kobiet Victoria, Rzeszów
  908. Stowarzyszenie na rzecz Kultury Niepodległej, Warszawa
  909. Stowarzyszenia na rzecz Leczenia Niepłodności i Wspierania Adopcji NASZ BOCIAN, Warszawa
  910. Stowarzyszenie na rzecz Lesbijek, Gejów, Osób Biseksualnych, Osób Transpłciowych Oraz Osób Queer „Pracownia Różnorodności”, Toruń
  911. Stowarzyszenie na rzecz Ochrony Dziedzictwa „Młyn-Papiernia”, Szczecin
  912. Stowarzyszenie na rzecz Osób LGBT Tolerado, Gdańsk
  913. Stowarzyszenie na rzecz Osób Potrzebujących „Światło i Cienie”, Gdańsk
  914. Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych i Zagrożonych Wykluczeniem Społecznym Kolomotywa, Łódź
  915. Stowarzyszenie na rzecz Osób Niepełnosprawnych „ISKRA”, Poznań
  916. Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością „Przystań” im. Jana Pawła II, Tymbark
  917. Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Kamienna Tęcza”, Wrocław
  918. Stowarzyszenie na rzecz Praworządności w Szkołach „Stowarzyszenie Umarłych Statutów”, Gródek
  919. Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju, Kraków
  920. Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Człowieka „WŚRÓD RÓWNYCH”, Starogard Gdański
  921. Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Edukacji i Aktywizacji społecznej SUKCES, Jakubowice Murowane
  922. Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Bobrowo „Aktywna Gmina”, Bobrowo
  923. Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Dragacz Nasza Gmina, Dragacz
  924. Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Kijewo Królewskie
  925. Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Lipusz
  926. Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Wsi Suchy Bór,
  927. Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Ziemi Sokólskiej „Barka”, Sokółka
  928. Stowarzyszenie na rzecz Szkolnictwa Specjalnego w Tczewie, Tczew
  929. Stowarzyszenie na rzecz Wspomagania Rozwoju Dzieci i Młodzieży DAR, Bydgoszcz
  930. Stowarzyszenie na rzecz Zrównoważonego Rozwoju Społeczno – Gospodarczego „KLUCZ”, Kolbark
  931. Stowarzyszenie Nasze Marczyce, Marczyce
  932. Stowarzyszenie Na Tak, Poznań
  933. Stowarzyszenie Nadzieja dla Rodziny, Gdańsk
  934. Stowarzyszenie Nasza Mała Ojczyzna, Nowa Sarzyna
  935. Stowarzyszenie Nasza Ostoja, Ciechocinek
  936. Stowarzyszenie Nasza Wieś, Frączki
  937. Stowarzyszenie Nasze Imaginarium, Żyrardów
  938. Stowarzyszenie Nasze Łomianki, Łomianki
  939. Stowarzyszenie Nasze Miasto, Stalowa Wola
  940. Stowarzyszenie Nasze Rio, Złotoryja
  941. Stowarzyszenie Nautica, Kraków
  942. Stowarzyszenie Niesienia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym, Góra
  943. Stowarzyszenie Nova, Bydgoszcz
  944. Stowarzyszenie Nowe Różowe Okulary, Nowe
  945. Stowarzyszenie Nowoczesna Kobieta, Warszawa
  946. Stowarzyszenie Obywatele GW 66-400, Gorzów Wielkopolski
  947. Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Psychicznego, Opole
  948. Stowarzyszenie Odnowy Obszarów Wiejskich „Wieś i Europa”, Kraków
  949. Stowarzyszenie Oficerów Marynarki Wojennej RP – Koło przy AMW, Gdynia
  950. Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych im. Janiny Stoksik w Gliwicach
  951. Stowarzyszenie Osób z NTM „UroConti” Oddz. Lublin
  952. Stowarzyszenie Osób z NTM „UroConti” Oddział Małopolski, Kraków
  953. Stowarzyszenie Osób z NTM „UroConti” Oddział Mazowiecki, Warszawa
  954. Stowarzyszenie Osób z NTM UroConti Oddział Wielkopolski, Poznań
  955. Stowarzyszenie Osób z NTM „UroConti” Zarząd Główny, Warszawa
  956. Stowarzyszenie Ostra Zieleń, Warszawa
  957. Stowarzyszenie Oświata Polska, Bystrzyca Kłodzka
  958. Stowarzyszenie Oświatowe „Nasza Dwójka”, Chełmno
  959. Stowarzyszenie Oświatowe im. Dezyderego Chłapowskiego, Kościan
  960. Stowarzyszenie Państwomiasto, Warszawa
  961. Stowarzyszenie Paryżanie, Mikstat
  962. Stowarzyszenie Patria Nostra, Olsztyn
  963. Stowarzyszenie Pilchowiczanie Pilchowiczanom, Pilchowice
  964. Stowarzyszenie Plac Solidarności, Szczecin
  965. Stowarzyszenie Planeta Grabia, Drzewociny
  966. Stowarzyszenie POLITES, Szczecin
  967. Stowarzyszenie POLONEZIAKI – Tradycja i Współczesność, Bielawa
  968. Stowarzyszenie Polsko-Serbołużyckie Pro Lusatia, Opole
  969. Stowarzyszenie Polregio, Akwizgran
  970. Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom Liver, Kraków
  971. Stowarzyszenie Pomocy Chorym z HCV „Prometeusze”, Wałbrzych
  972. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom „GNIAZDO”, Warszawa
  973. Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Dorosłym z Niepełnosprawnością Intelektualną OLIGO, Włocławek
  974. Stowarzyszenie Pomocy Mieszkaniowej dla Sierot, Baranowo
  975. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Autystycznym, Gdańsk
  976. Stowarzyszenie Pomocy Polakom na Wschodzie KRESY, Kraków
  977. Stowarzyszenie Pomocy RUBIEŻ, Białystok
  978. Stowarzyszenie Pomóż Dzieciom, Klembów
  979. Stowarzyszenie Pracownia na rzecz Wszystkich Istot, Bystra
  980. Stowarzyszenie Praktyków Dramy STOP KLATKA, Warszawa
  981. Stowarzyszenie Praktyków Kultury, Warszawa
  982. Stowarzyszenie Prawo do Miasta, Poznań
  983. Stowarzyszenie Pro Femina, Warszawa
  984. Stowarzyszenie Pro Humanitatis, Szklary Górne
  985. Stowarzyszenie Proaktywne, Szypliszki
  986. Stowarzyszenie Projekt Września
  987. Stowarzyszenie Projektów Międzynarodowych Logos Polska, Poznań
  988. Stowarzyszenie Promocji Twórczości Łemkowskiej „SERENCZA”, Gorlice
  989. Stowarzyszenie Promocji Zdrowia i Pomocy Rodzinie RÓWNE SZANSE, Toruń
  990. Stowarzyszenie Przeciw Antysemityzmowi i Ksenofobii Otwarta Rzeczpospolita, Warszawa
  991. Stowarzyszenie Przedwiośnie, Warszawa
  992. Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci Chorych „Serce”,  Świdnica
  993. Stowarzyszenie Przyjaciół i Rodziców Osób z Upośledzeniem Intelektualnym „Jutrzenka”, Legnica
  994. Stowarzyszenie Przyjaciół Jedlni Letnisko i Wrzosowa, Jedlnia-Letnisko
  995. Stowarzyszenie Przyjaciół Konstantynowa Łódzkiego, Konstantynów Łódzki
  996. Stowarzyszenie Przyjaciół Lo im. A. Mickiewicza w Prudniku, Prudnik
  997. Stowarzyszenie Przyjaciół Mieszkańców Gminy Teresin IMPULS, Paprotnia
  998. Stowarzyszenie Przyjaciół Nakła, Nakło
  999. Stowarzyszenie Przyjaciół Niepełnosprawnych DAJMY IM RADOŚĆ w Słupsku, Słupsk
  1000. Stowarzyszenie Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „TO-MY”
  1001. Stowarzyszenie Przyjaciół Podgórzyna – Pogórze, Podgórzyn
  1002. Stowarzyszenie Przyjaciół Zespołu Pieśni i Tańca Beskid, Bielsko-Biała
  1003. Stowarzyszenie Przyrodników, Katowice
  1004. Stowarzyszenie Radio Żnin FM, Żnin
  1005. Stowarzyszenie Radomianie dla Demokracji, Radom
  1006. Stowarzyszenie Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju, Szczecin
  1007. Stowarzyszenie Razem, Częstochowa
  1008. Stowarzyszenie RAZEM DLA KONARZEWA, Konarzew
  1009. Stowarzyszenie Razem w Europie, Gdańsk
  1010. Stowarzyszenie Regionu Kluczborskiego „Kobietom – Mammograf”, Kluczbork
  1011. Stowarzyszenie Regiony Nowych Szans „Vesna”, Gnojnik
  1012. Stowarzyszenie Rodów Jaworowskich, Gdynia
  1013. Stowarzyszenie Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe, Szczecin
  1014. Stowarzyszenie Rodziców i Opiekunów Dzieci oraz Młodzieży z Zespołem ADHD „Akceptacja”, Gliwice
  1015. Stowarzyszenie Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń”, Myślibórz
  1016. Stowarzyszenie Rodziców po Poronieniu, Warszawa
  1017. Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób Niepełnosprawnych „Ósmy Dzień”, Dąbrowa Górnicza
  1018. Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Mniejszych Szans „Więź”, Szczecin
  1019. Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych w Kutnie Przystań, Kutno
  1020. Stowarzyszenie Rodzin Pelikan, Gdańsk
  1021. Stowarzyszenie Rodzin Zdrowie Psychiczne, Kraków
  1022. Stowarzyszenie Rodzina Ponarska, Gdańsk
  1023. Stowarzyszenie Rowerowa Dąbrowa, Dąbrowa Górnicza
  1024. Stowarzyszenie Rozwoju Aktywności Społecznej TRIADA, Chełm
  1025. Stowarzyszenie Rozwoju INSPIRACJE, Słupsk
  1026. Stowarzyszenie Rozwoju Kultury Ludowej Ziemi Jasielskiej, Trzcinica
  1027. Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego „Kalinów”, Kolno
  1028. Stowarzyszenie Rozwoju Orienteeringu, Myślenice
  1029. Stowarzyszenia Rozwoju Produktu Lokalnego „WIATRAKI MAZUR”, Orzechowo
  1030. Stowarzyszenie Rozwoju Wetliny i Okolic, Wetlina
  1031. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Śmiałowice, Marcinowice
  1032. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Trygort, Węgorzewo
  1033. Stowarzyszenie Różnorodności Społecznej UP-DATE, Wrocław
  1034. Stowarzyszenie Ruch Kobiet do Walki z Rakiem Piersi EUROPA DONNA, Przemyśl
  1035. Stowarzyszenie Rumski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Rumia
  1036. Stowarzyszenia Senior 60, Szklarska Poręba
  1037. Stowarzyszenie Seniorów Rzemiosła, Zielona Góra
  1038. Stowarzyszenie Serce. Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej i Poszkodowanej w Wypadkach Drogowych, Szczecin
  1039. Stowarzyszenie Sędziów Polskich Iustitia, Zielona Góra
  1040. Stowarzyszenie SOISH (Stowarzyszenie Obywatelskich Inicjatyw Społecznych i Historycznych), Wrocław
  1041. Stowarzyszenie SOS WZW, Częstochowa
  1042. Stowarzyszenie Społeczne na rzecz Dzieci i Młodzieży Specjalnej Troski, Szamotuły
  1043. Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Faktor”, Trzcińsko
  1044. Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Granica”, Lubawka
  1045. Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Razem”, Skorków
  1046. Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Sokół w Bodzanowie, Chodkowo
  1047. Stowarzyszenie sportowe OKS JUWe Tychy Jaroszowice, Tychy
  1048. Stowarzyszenie Stacja-Kultura, Borne Sulinowo
  1049. Stowarzyszenie Studenckie Koło Przewodników Sudeckich, Wrocław
  1050. Stowarzyszenie Sulejów dla Pokoleń, Sulejów
  1051. Stowarzyszenie Sursum Corda, Nowy Sącz
  1052. Stowarzyszenie Szansa dla Każdego, Katowice
  1053. Stowarzyszenie Szczeciński Klub MORSY, Szczecin
  1054. Stowarzyszenie SZERSZE HORYZONTY, Kraków
  1055. Stowarzyszenie Szlakiem Kobiet, Katowice
  1056. Stowarzyszenie Śląskie Perły, Rybnik
  1057. Stowarzyszenie Środowiskowy Klub Abstynenta „Zwycięstwo”, Poznań
  1058. Stowarzyszenie Sympatyków Latającego Potwora Spaghetti
  1059. Stowarzyszenie Tarnowska Rospuda, Tarnowa
  1060. Stowarzyszenie Teatr Krzyk, Maszewo
  1061. Stowarzyszenie Teatr Per Se, Płock
  1062. Stowarzyszenie Terapeutów, Warszawa
  1063. Stowarzyszenie Tkalnia, Łódź
  1064. Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych, Warszawa
  1065. Stowarzyszenie Twórców i Sympatyków Kultury przy KWP w Poznaniu
  1066. Stowarzyszenie Tutor, Kozarze
  1067. Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Atena”, Oborniki Śląskie
  1068. Stowarzyszenie Uniwersytet Złotego Wieku POKOLENIA, Prudnik
  1069. Stowarzyszenie Użytkowników Działek Rekreacyjnych „Perkun” w Pierkunowie, Giżycko
  1070. Stowarzyszenie Verbum Nobile, Częstochowa
  1071. Stowarzyszenie W.A.R.K.A., Warka
  1072. Stowarzyszenie Walki z Rakiem Płuca w Gdańsku
  1073. Stowarzyszenie Węgajty, Jonkowo
  1074. Stowarzyszenie Wielokulturowy Kraków, Kraków
  1075. Stowarzyszenie Willa Decjusza, Kraków
  1076. Stowarzyszenie Wiosna, Kraków
  1077. Stowarzyszenie Wiosna bez Barier, Szczecin
  1078. Stowarzyszenie Wolne Miasto Płock, Płock
  1079. Stowarzyszenie Wspierające Rozwój i Rehabilitację Osób Niepełnosprawnych, Szczecin
  1080. Stowarzyszenie Wspierania Aktywności KROK PO KROKU w Sławnie, Sławno
  1081. Stowarzyszenie Wspierania Działań Młodzieży CZ-ART, Częstochowa
  1082. Stowarzyszenie Wspólne Wójtowo, Wójtów
  1083. Stowarzyszenie Wspólnota Kulturowa „BORUSSIA”, Olsztyn
  1084. Stowarzyszenie Współpracy Międzynarodowej KOŁOWROTEK, Koło
  1085. Stowarzyszenie Współpracy Polska-Wschód Oddział w Wałbrzychu
  1086. Stowarzyszenie Wzrastaj, Jastrzębie-Zdrój
  1087. Stowarzyszenie Wykonawców Animatorów a Twórców Górnego Śląska, Katowice
  1088. Stowarzyszenie Zaciszne Zalesie, Gowino
  1089. Stowarzyszenie Zachodniopomorskie Smaki, Szczecin
  1090. Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa, oddział Krotoszyn FAMUŁA, Krotoszyn
  1091. Stowarzyszenie Zastępczego Rodzicielstwa, oddział Wielkopolski
  1092. Stowarzyszenie Zawsze Blisko Ludzi, Malin
  1093. Stowarzyszenie Zespołu Williamsa, Bielawa
  1094. Stowarzyszenie Zielona Góro Zacznij Biegać, Zielona Góra
  1095. Stowarzyszenie Zielona Grupa, Poznań
  1096. Stowarzyszenie Zielona Myśl, Gdynia
  1097. Stowarzyszenie Zielone Dzieci, Mrągowo
  1098. Stowarzyszenie Zielony Imielin, Imielin
  1099. Stowarzyszenia Zielony Żurawlów, Żurwalów
  1100. Stowarzyszenie Ziemia Aktywnych, Wojcieszów
  1101. Stowarzyszenie zwykłe Projekt Łódka, Łódź
  1102. Stowarzyszenie Żeglarzy Niepełnosprawnych Keja, Łódź
  1103. Stowarzyszenie Żoliborzan, Warszawa
  1104. Stowarzyszenie Żółty Parasol, Wrocław
  1105. Stowarzyszenie Żyć Lepiej, Toruń
  1106. Stowarzyszenie Żydowski Instytut Historyczny w Polsce, Warszawa
  1107. Stowarzyszenie Żydów Kombatantów i Poszkodowanych w II Wojnie Światowej, Warszawa
  1108. Stowarzyszenie Wsparcia Społecznego „Feniks” w Cieszynie
  1109. Szczecińskie Stowarzyszenie Poszukiwawcze, Szczecin
  1110. Szczecińskie Towarzystwo Naukowe, Szczecin
  1111. Śląskie Centrum Edukacji i Rehabilitacji „Arteria”, Katowice
  1112. Śląskie Stowarzyszenie Edukacji i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych AKCENT, Katowice
  1113. Świdnik Miasto Dla Rowerów, Świdnik
  1114. Świętokrzyskie Centrum Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych, Ostrowiec Świętokrzyski
  1115. Tacy Sami, Gliwice
  1116. TAK Trójmiejska Akcja Kobieca, Trójmiasto
  1117. Tarnogórska Fundacja Kultury i Sztuki, Tarnowskie Góry
  1118. Tarnowskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych, Tarnów
  1119. Teen Challenge Chrześcijańska Misja Społeczna, Broczyna
  1120. Toruńska Inicjatywa Obywatelska, Wolbórz
  1121. Towarzystwo „Haj”, Haćki, gm. Bielsk Podlaski
  1122. Towarzystwo Charytatywne im. Ojca Pio Koło Warszawskie nr 5, Warszawa
  1123. Towarzystwo Chorych na Stwardnienie Rozsiane, Jelenia Góra
  1124. Towarzystwo dla Natury i Człowieka, Lublin
  1125. Towarzystwo Dziennikarskie, Warszawa
  1126. Towarzystwo Edukacji Antydyskryminacyjnej, Warszawa
  1127. Towarzystwo im. W. Lutosławskiego, Warszawa
  1128. Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę”, Warszawa
  1129. Towarzystwo Miłośników Zielonej Góry WINNICA, Zielona Góra
  1130. Towarzystwo Miłośników Ziemi Zalewskiej, Zalewo
  1131. Towarzystwo Muzyczne Ziemi Proszowickiej, Proszowice
  1132. Towarzystwo na Rzecz Ziemi, Oświęcim
  1133. Towarzystwo Ochrony Praw i Godności Dziecka „Wyspa”, Chorzów
  1134. Towarzystwo Polska-Niemcy, Gdańsk
  1135. Towarzystwo Pomocy Młodzieży, Warszawa
  1136. Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej „Mrowisko”, Gdańsk
  1137. Towarzystwo Przyjaciół Będzina, Będzin
  1138. Towarzystwo Przyjaciół Chorzel, Chorzele
  1139. Towarzystwo Przyjaciół Dolnej Wisły, Gruczno
  1140. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Lubelski Oddział Regionalny, Lublin
  1141. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski Krakowski
  1142. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski, Wieruszów
  1143. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Powiatowy, Sieradz
  1144. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Włocławek
  1145. Towarzystwo Przyjaciół im Jana Wyżykowskiego, Sieroszowice
  1146. Towarzystwo Przyjaciół Janowca, Janowiec nad Wisłą
  1147. Towarzystwo Przyjaciół Miasta-Ogrodu Podkowa Leśna, Podkowa Leśna
  1148. Towarzystwo Przyjaciół Rzek Iny i Gowienicy, Stepnica
  1149. Towarzystwo Przyjaciół Woli, Warszawa
  1150. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Włodawskiej, Włodawa
  1151. Towarzystwo Przyjaźni Polsko Węgierskiej, Słupsk
  1152. Towarzystwo Rodzin Wielodzietnych, Krosno
  1153. Towarzystwo Rozwoju Małych Elektrowni Wodnych, Grudziądz
  1154. Towarzystwo Rozwoju Piwnicznej, Piwniczna-Zdrój
  1155. Towarzystwo Samorządowe w Koninie
  1156. Towarzystwo Wspierania Dzieci i Młodzieży z Cukrzycą, Wrocław
  1157. Towarzystwo Ziemi Głogowskiej, Głogów
  1158. Trans-Fuzja, Fundacja na rzecz Osób Transpłciowych, Warszawa
  1159. Twórczy Aktywni, Zgierz
  1160. Uczniowski Klub Judo 225, Warszawa
  1161. Uczniowski Klub Sportowy Judo KONTRA, Mińsk Mazowiecki
  1162. Uczniowski Klub Sportowy Ronin Team, Warszawa
  1163. Ulańskie Forum Inicjatyw Społecznych, Ulan-Majorat
  1164. UNICEF Polska, Warszawa
  1165. Uniwersytet Dzieci, Kraków
  1166. Uniwersytet Trzeciego Wieku, Pyrzyce
  1167. Uniwersytet Trzeciego Wieku przy PTTK, Żyrardów
  1168. Uniwersytet Trzeciego Wieku w Kołobrzegu
  1169. Wągrowieckie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne im. Stanisława Przybyszewskiego, Wągrowiec
  1170. Warmińsko-Mazurski Sejmik Osób Niepełnosprawnych, Olsztyn
  1171. Warszawska Fundacja na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną POSTAW NA NAS, Warszawa
  1172. Warszawska Izba Lekarsko-Weterynaryjna
  1173. Warszawska Masa Krytyczna
  1174. Warszawskie Centrum Psychoonkologii, Warszawa
  1175. Warszawskie Towarzystwo „Powrót z U”, Warszawa
  1176. Wawerski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Warszawa
  1177. Wejherowskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Autyzmem, Wejherowo
  1178. Wielkopolskie Stowarzyszenie Alzheimerowskie, Poznań
  1179. Wielkopolskie Stowarzyszenie Sołtysów, Konin
  1180. Wielkopolskie Towarzystwo Genealogiczne GNIAZDO, Mnichowo
  1181. Wielokulturowa Organizacja Challenger, Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania
  1182. Witaj świecie! Sp z o o (przedsiębiorstwo społeczne), Słupsk
  1183. Włocławskie Centrum Edukacji Ekologicznej, Włocławek
  1184. Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Warszawa
  1185. Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Wodzisław Śląski
  1186. Wojskowe Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „SWAT”, Warszawa
  1187. Wojskowy Klub Sportowy „Grunwald”,  Poznań
  1188. Wolne Sądy, Warszawa
  1189. WorldLINK Foundation, Śledziejowice
  1190. Wrocławska Rada Kobiet, Wrocław
  1191. Wrocławskie Centrum Mediacji, Wrocław
  1192. Wspólnota Robocza Związków Organizacji Socjalnych, Warszawa
  1193. Wspólnota Wielopokoleniowa, Ruda Kozielska
  1194. Wszyscy Różni, Wszyscy Równi, Wrocław
  1195. Zabrzańskie Towarzystwo Rodziców, Opiekunów i Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski w Zabrzu
  1196. Zielone Wiadomości, Warszawa
  1197. Zielonogórski Uniwersytet Trzeciego Wieku, Zielona Góra
  1198. Zielonogórskie Towarzystwo Edukacyjne „Civilitas”, Zielona Góra
  1199. Ziemia i My Centrum Edukacji Ekologicznej, Dąbrowa Górnicza
  1200. Zrzeszenie Organizacji Samopomocowych Sukurs, Gdańsk
  1201. Zrzeszenie Prawników Polskich Oddział w Katowicach, Katowice
  1202. Związek Emerytów i Rencistów Straży Granicznej Region Szczecin
  1203. Związek Literatów Polskich, Warszawa
  1204. Związek Lubuskich Organizacji Pozarządowych, Zielona Góra
  1205. Związek Młodzieży Wiejskiej, Warszawa
  1206. Związek Nauczycielstwa Polskiego, Warszawa
  1207. Związek Stowarzyszeń Grupa Prokultura, Gniew
  1208. Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych, Lublin
  1209. Związek Stowarzyszeń Kongres Ruchów Miejskich, Poznań
  1210. Związek Stowarzyszeń Polska Zielona Sieć, Warszawa
  1211. Związek Stowarzyszeń „Razem w Olsztynie”, Olsztyn
  1212. Związek Żołnierzy Wojska Polskiego, Warszawa
  1213. Związek Żołnierzy Wojska Polskiego Zarząd Rejonowy, Gdańsk
  1214. Związek Żołnierzy Wojska Polskiego Zarząd Rejonowy, Kłodzko
  1215. Związek Żołnierzy Wojska Polskiego Zarząd Rejonowy, Słupsk
  1216. Związek Żołnierzy Wojska Polskiego Zarząd Rejonowy, Bielsko-Biała
  1217. Związek Żołnierzy Wojska Polskiego Zarząd Rejonowy, Zamość
  1218. Związek Żołnierzy Wojska Polskiego Koło nr 28, Warszawa
  1219. Związek Żołnierzy Wojska Polskiego 34 Koło, Starograd Gdański
  1220. Żółty Regiment, Gniew
  1221. Żydowski Dom Seniora „Moszaw Zkenim”, Warszawa
  1222. Żydowskie Stowarzyszenie Czulent, Kraków
  1223. 30. Rok Wolności, Warszawa
  1224. Żywiecka Fundacja Rozwoju, Żywiec

 

 

Strona organizacji popierających kandydaturę Zuzanny Rudzińskiej-Bluszcz na urząd Rzecznika Praw Obywatelskich – O nas

kontakt dla mediów: naszrzecznik@gmail.com