Kwestionariusz Inicjatywy „Nasz Rzecznik”: mamy już kilkadziesiąt odpowiedzi osób kandydujących

Ewa Krzywaźnia

Razem możemy więcej! Dzięki Wam kolejne osoby kandydujące w wyborach parlamentarnych przesyłają do nas wypełnione kwestionariusze – jest już ich kilkadziesiąt i wciąż liczymy na więcej.

Na chwilę obecną pod względem liczby odpowiedzi z poszczególnych komitetów na prowadzenie wysuwa się Trzecia Droga. Ze strony Prawa i Sprawiedliwości oraz Konfederacji niestety nie wrócił do nas ani jeden formularz. Nowa Lewico i Koalicjo Obywatelska – przypominamy, że wciąż można wypełnić nasz formularz przedwyborczy, który zawiera wszystkie 33 pytania wypracowane przez zespoły naszej koalicji.

Poniżej znajduje się wciąż aktualizowana lista osób, które zaangażowały się w naszą akcję wraz z linkami do ich odpowiedzi. Zachęcamy do lektury – mamy prawo wiedzieć!

  • Akcji nie kończymy i będziemy ją kontynuować również po wyborach, sukcesywnie publikując na naszej stronie linki do odpowiedzi poszczególnych polityczek i polityków.
  • Zachęcamy do mobilizowania znanych Wam polityczek, polityków, osób startujących w wyborach do udzielenia odpowiedzi na kwestionariusz “Naszego Rzecznika”.
  • Kontakt ws. linku do formularza: ewa.krzywaznia@naszrzecznik.pl

 

 

?Osoby, które odpowiedziały na nasz apel i wypełniły kwestionariusz:

  1. Adam Błędowski, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, Okręg: 5 (Toruń), nr na liście: 11, partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/yrx4jsbv
  2. Adam Gomoła, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, nr na liście: 1, okręg 21 (Opole), partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/3sak7298
  3. Agata Kapuścińska, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 20 (Warszawa – podwarszawski), nr na liście: 7, partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/2vy8s8um
  4. Agnieszka Filipkowska, Komitet wyborczy: Koalicja Obywatelska, okręg: 29 (Gliwice), nr na liście: 5, partia: Nowoczesna https://tinyurl.com/3ab3u7va
  5. Agnieszka Wąsowska-Telęga, Komitet wyborczy: Nowa Lewica, okręg: 25 (Gdańsk), nr na liście: 8, partia: Lewica Razem https://tinyurl.com/mr3hm5ah
  6. Aleksandra Krzeszewska, Komitet wyborczy: Koalicja Obywatelska, okręg: 1 (Legnica), nr na liście: 24, partia: Platforma Obywatelska https://tinyurl.com/3zrmtkhf
  7. Anita Kucharska-Dziedzic, Komitet wyborczy: Nowa Lewica, okręg: 8 (Zielona Góra), nr na liście: 1, partia: Nowa Lewica https://tinyurl.com/4s8xux6b
  8. Anna Szczęśniak, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 20 (Warszawa – podwarszawski),nr na liście: 23, partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/3y9rv86f
  9. Bartłomiej Gawrecki, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 37 (Konin), nr na liście: 13, partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/hf88r8nt
  10. Beata Zdanowska, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 6 (Lublin), nr na liście: 23 Partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/mtntk3m2
  11. Bożena Przyłuska, Komitet wyborczy: Nowa Lewica, okręg: 35 (Olsztyn), nr na liście: 3, partia: nie należy do partii politycznej https://tinyurl.com/2s4htkz7
  12. Dobrosław Rola, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 39 (Poznań), nr na liście: 3, partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/bdz68va3
  13. Eliza Cybulko, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 24 (Białystok), nr na liście: 13, partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/4wynwrrf
  14. Elżbieta Grodzka, Komitet wyborczy: Nowa Lewica, okręg: 39 (Poznań), nr na liście: 16, partia: Nowa Lewica https://tinyurl.com/2yawsd4s
  15. Emilia Wasielewska, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 37 (Konin), nr na liście: 9, partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/mrx75ry3
  16. Filip Chudy, Komitet wyborczy: Nowa Lewica, okręg: 3 (Wrocław), nr na liście: 5, partia: Lewica Razem https://tinyurl.com/4nyeyna4
  17. Grzegorz Dawidowicz, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 5 (Toruń), nr na liście: 25, partia: Polska 2050 Szymona Hołowni  https://tinyurl.com/mr2jy7td
  18. Grzegorz Kardas, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 9 (Łódź), nr na liście: 4, partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/4xdhtwdv
  19. Hanna Gill-Piątek, Komitet wyborczy: Koalicja Obywatelska, okręg: 9 (Łódź), nr na liście: 20, partia: nie należy do partii https://tinyurl.com/ssjmue9v
  20. Ignacy Niemczycki, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 35 (Olsztyn), nr na liście: 2, partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/zf9s92yx
  21. Joanna Czerska-Thomas, Komitet wyborczy: Koalicja Obywatelska, okręg: 4 (Bydgoszcz), nr na liście: 9, partia: Nowoczesna https://tinyurl.com/2abhpakt
  22. Jolanta Tryszkiewicz, Komitet wyborczy: Nowa Lewica, okręg: 41 (Szczecin), nr na liście: 2, partia: Nowa Lewica https://tinyurl.com/26r67wkf
  23. Krzysztof Śmiszek, Komitet wyborczy: Nowa Lewica, okręg: 3 (Wrocław), nr na liście: 1, partia: Nowa Lewica https://tinyurl.com/yurc8asz
  24. Łukasz Garczewski, Komitet wyborczy: Nowa Lewica, okręg: 39 (Poznań), nr na liście: 7,    partia: Lewica Razem https://tinyurl.com/2p834e7f
  25. Magdalena Boczkowska, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 9 (Łódź), nr na liście: 16, partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/3zeywddb
  26. Magdalena Gałkiewicz, Komitet wyborczy: Koalicja Obywatelska, okręg: 9 (Łódź), nr na liście: 15, partia: Zieloni https://tinyurl.com/yyy3jd6z
  27. Magdalena Zglenicka, Komitet wyborczy: Nowa Lewica, okręg: 26 (Gdynia), nr na liście: 7, partia: Lewica Razem https://tinyurl.com/3xcbhr6s
  28. Małgorzata Rybicka, Komitet wyborczy: Koalicja Obywatelska, okręg: 25 (Gdańsk), nr na liście: 7, partia: nie należy do partii politycznej https://tinyurl.com/y7pzybry
  29. Marcin Katusza, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 11 (Sieradz), nr na liście: 18, partia: nie należy do partii politycznej https://tinyurl.com/2p8yc8ju
  30. Marcin Włodarczyk, Komitet wyborczy: Nowa Lewica, okręg: 29 (Gliwice), nr na liście: 10, partia: Nowa Lewica https://tinyurl.com/49me2y4v
  31. Marek Weryszko, Komitet wyborczy: Koalicja Obywatelska, okręg: 25 (Gdańsk), nr na liście: 10, partia: Zieloni https://tinyurl.com/yz66yhf9
  32. Marta Stożek, Komitet wyborczy: Nowa Lewica, okręg: 3 (Wrocław), nr na liście: 2, partia: Lewica Razem https://tinyurl.com/2p85ddrx
  33. Martyna Urbańczyk, Komitet wyborczy: Nowa Lewica, okręg: 9 (Łódź), nr na liście: 15, partia: Lewica Razem https://tinyurl.com/5a66vjhf
  34. Mateusz Majkut, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 19 (Warszawa i zagranica), nr na liście: 21, partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/rjjbt6mn
  35. Misza Pawlik, Komitet wyborczy: Nowa Lewica, okręg: 3 (Wrocław), nr na liście: 12, partia: Nowa Lewica https://tinyurl.com/2s4eau7w
  36. Monika Falej, Komitet wyborczy: Nowa Lewica, okręg: 34 (Elbląg), nr na liście: 1, partia: Nowa Lewica https://tinyurl.com/4t3dtrps
  37. Patrycja Durska, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 13 (Kraków), nr na liście: 9, partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/yxftcrdr
  38. Piotr Pałczyński, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 38 (Piła), nr na liście: 3, partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/52ean3kb
  39. Radosław Rataj, Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 4 (Bydgoszcz), nr na liście: 8, partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/42zrpchb
  40. San Kocoń, Komitet wyborczy: Koalicja Obywatelska, okręg: 13 (Kraków), nr na liście: 19, partia: Zieloni https://tinyurl.com/4hr945re
  41. Waldemar Czajka,  Komitet wyborczy: Trzecia Droga, okręg: 34 (Elbląg), nr na liście: 13, partia: Polska 2050 Szymona Hołowni https://tinyurl.com/w3ff92m9