Światowy Dzień Cukrzycy Fundacji toTU toTAM – Przemyśl, 11-18 listopada

Ewa Krzywaźnia, Magdalena Pardel-Trefler

11-18 listopada „naszrzecznikowa” Fundacja Wymiany Kulturowej toTU toTAM z Przemyśla organizuje szereg świetnych wydarzeń w ramach projektu „INICJATYWA NA RZECZ INTEGRACJI OSÓB Z niePEŁNOSPRAWNOŚCIAMI/disABILITIES INTEGRATION INITIATIVES – ŚWIATOWY DZIEŃ CUKRZYCY 2023”.  Bardzo polecamy Waszej uwadze samą fundację i zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanych przez nią wydarzeniach!

 

W programie m. in.:

  • kolacja w ciemności z FOOD THINK TANK z Wrocławia,
  • gra zupa,
  • otwarte spotkanie dla seniorek i seniorów z dietetyczkami i dietetykami,
  • warsztaty Lego i robotyka na rzecz cukrzycy i dobrostanu,
  • i wiele, wiele innych:)

 

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych wydarzeń dostępne tutaj.

 

 

Fundacja Wymiany Kulturowej toTU toTAM działa od 2010 roku na rzecz różnorodności i praw człowieka oraz zdrowia. Fundacja działa międzypokoleniowo na rzecz dzieci, młodzieży i dorosłych, a jej celem jest lepszy, bardziej empatyczny świat współtworzony przez społeczeństwo obywatelskie. Od niedawna Fundacja należy do wielkiej naszrzecznikowej rodziny, a jej fundatorka i prezeska Magdalena Pardel-Trefler jest członkinią m. in. Zespołu Praw Osób z Niepełnosprawnościami. Duma i wdzięczność za Wasze działania!

 

 

Podczas wydarzenia koordynatorki Inicjatywy „Nasz Rzecznik” wezmą udział w spotkaniu z przedstawicielkami/ami organizacji osób z niepełnosprawnościami i osobami aktywistycznymi działającymi na rzecz praw osób z niepełnosprawnościami. Bardzo się cieszymy i nie możemy się doczekać!

 

Wydarzenia organizowane w ramach inicjatywy przez Fundację toTU to TAM uzyskały honorowy patronat Rzecznika Praw Obywatelskich, Prezydenta Miasta Przemyśla oraz Inicjatywy „Nasz Rzecznik”.

 

Zapraszamy!