Uczymy się od najlepszych! – szkolenie NDI i ISP z Lexem Paulsonem, Kraków, 27-29 XI 2023

Anna Duniewicz

Dzięki programowi CECEP (Zaangażowania Obywatelskiego w Europie Środkowej) sześć członkiń Inicjatywy „Nasz Rzecznik” uczestniczyło w intensywnych (i arcyciekawych!) anglojęzycznych warsztatach dla Koalicji dotyczących prowadzenia kampanii społecznych, perfekcyjnie zorganizowanych przez National Democratic Institute i Instytut Spraw Publicznych. Warsztaty poprowadził dr Lex Paulson, kampanier z bogatym międzynarodowym doświadczeniem w międzynarodowych instytucjach, strateg kampanii prezydenckich Baracka Obamy (2008 r.) i Emmanuela Macrona (2017 r.).

Pod kierunkiem Lexa – który jak mało kto potrafi przekazać ogrom wiedzy w przyjazny, angażujący sposób – uczyły/liśmy się organizowania kampanii rzeczniczych, budowania porywającej narracji, jasnego określania celów naszych kampanii i planowania skutecznej kampanijnej strategii.

Nie tylko naszym zdaniem to jedno z najlepszych szkoleń, w jakich brały/liśmy udział. Wyposażone w narzędzia i kompetencje, jesteśmy gotowe na kampanie!

NDI, ISP, dziękujemy!

 

Fot. Organizatora

Krakowski warsztat był jednym z wielu wydarzeń odbywających się w ramach finansowanego przez NDI programu CECEP, który wspiera pięć polskich koalicji. Cieszymy się, że jest wśród nich Inicjatywa „Nasz Rzecznik”.